Hakkımızda

Hakkımızda
E-Zayıflama; CC Holding’e bağlı olarak, 2015 yılında hayata geçirilmiş, CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi Projesidir.
Obezite ile savaş ve sağlıklı yaşam konusunda, insanlara faydalı bilgiler sunmak amacıyla kurulan www.e-zayiflama.com Türkiye ve dünyada bir ilktir.
CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi tarafından tasarlanan projede, obezite nedeni ile sağlık sorunları yaşayan bireylere yardımcı olmak hedef alınmıştır. 


2015 yılında merkezi Bursa olarak kurulan sosyal medya platformu E-Zayıflama, zaman içerisinde başarılı işlere imza atarak, 2016 yılında İstanbul Ümraniye ofisi ile sağlıklı yaşam çalışmalarına hız kazandırmıştır.

Bursa ve İstanbul ofislerinin ortak çalışmaları ile E-Zayıflama başta İzmir, İstanbul ve Bursa gibi büyük şehirler olmak üzere, 50’den fazla ili gezerek, 300’ü aşkın uzmana ulaşmış ve zayıflama hakkında merak edilen sorulara uzman bilgisi ile cevaplar bulmuştur.

Bugün Levent Şirin yönetimindeki E-Zayıflama, 10’dan fazla çalışanı ile obeziteye karşı durmak için, alanında uzman diyetisyen, fitness eğitmeni, psikolog ve doktorlara ulaşmaya devam etmektedir. Obeziteye karışı farkındalık yaratmak için, toplu yaşam alanlarında, parklar ve şehir meydanlarında, E- Zayıflama logolu araçlar ile kilo sorularına yanıtlar veren E- Zayıflama  binlerce kişinin umut ışığı olmaktadır.

www.e-zayiflama.com ,kiloları nedeni ile sağlık sorunları olan ve obezite ile savaşan herkes tarafından merak edilen, zayıflama ve sağlıklı yaşam konularının anlatıldığı profesyonel bir sitedir.  Kilo vermek için kafamızda olan tüm soruların yanıt bulduğu zayıflama platformu, uzman kişiler tarafından binlerce soru cevabı ile zayıflama ve diyet konusunda hizmet vermektedir. E- zayıflama; Yüzlerce diyet listesi ve sağlıklı yaşam makalesi, onlarca egzersiz programı ile en yakınınızdaki diyetisyeniniz olarak kilo vermenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Sağlıklı yaşam için obezite ile savaşan E-Zayıflama, çalışmalarına hız kesmeden devam edecek ve alanında uzman kişilerle buluşmanıza her zaman katkı sağlayacaktır.
 
 


VİZYON

Toplumsal sağlığı tehdit eden ve günden güne hızla büyüyen, obezite ile mücadelede her bireyin kolaylıkla ulaşabileceği faydalı bilgileri sağlayarak sektörün öncü kuruluşlardan biri olmak. 

MİSYON

Faaliyet gösterdiği konu ile ilgili gerekli tüm bilgi ve teknolojik gelişimleri toplum için faydalı sade ve anlaşılır bir biçimde süzerek, tarafsız ve profesyonel biçimde servis etmek. Sağlıklı yaşam ve obeziteye karşı faaliyet içerisinde olan tüm kuruluş ve uzmanlardan edinilen kıymetli bilgileri, dijital ortamda gerekli düzenlemesini yaparak video formuna kazandırıp, herkesin ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği internet adresimizden halka sunmak. 

FARKIMIZ

Obezite ve sağlıklı yaşam konusunda daha detaylı ve faydalı bilgiler sağlayabilmek adına sadece bu konu için yoğunlaşarak çalışmalar sunuyoruz. Sağlıklı zayıflama üzerine uzmanlaşmış ve yoğunlaşmış bir site olarak Türkiye ve Dünya?da ilk olmanın gururunu yaşıyoruz. Merak ettiğiniz soruları sitemizden bizlere ileterek bir sonraki çalışmada merak ettiklerinize yanıt bulabileceğiniz alt yapıyı sağlıyoruz.

 

 

© 2016 - 2024 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.